Новини - ТМ Наша пекарня
  • русский
  • украинский
Закрити
Ваше ім я
Контактний телефон
Зручний час дзвінка
Введіть код з картинки

«ПОЛТАВСЬКА МАРКА» У ЛУБЕНСЬКИХ ВИРОБНИКІВ

poltavska marka 0Конкурс якості продукції (товарів) виробників Полтавської області «Полтавська марка» існує вже понад 10 років і є символом найвищого визнання на Полтавщині. Він проводиться з метою об’єднання зусиль, спрямованих на поліпшення якості та конкурентоспроможності продукції товаровиробників Полтавщини, стимулювання підприємств, які виготовляють конкурентоспроможну продукцію та досягли успіхів у освоєнні ринку, а також приділяють велику увагу впровадженню сучасних методів управління якістю.

Детальніше ...

Від центра до окраїн

Свіжий хліб Лубни Наша пекарняБізнес, як правило, тяжіє до центру міст, де є велике скупчення людей, а отже, рух грошей. Приватний підприємець Руслан Ляшко знаходить свої переваги у розширенні торгової мережі ТМ«Наша пекарня» і на окраїни, де також живуть люди, а отже, є шанувальники і прихильники хлібобулочної продукції. Нещодавно у мікрорайоні №8  (автомаш), на зупинці громадського транспорту з’явився кіоск «Свіжий хліб». Він відразу змінив на краще цей куточок мікрорайону. Тепер тут не тільки можна купити свіжу хлібобулочну продукцію, а й дочекатись автобуса у комфортних умовах.

Детальніше ...

ПЕРША ЛАСТІВКА

nasha pekarnya-zasulieТоргова марка «Наша пекарня» розширює мережу торгових павільйонів «Свіжий хліб». Це дозволяє підприємству  утримувати ціни на хлібобулочну продукцію ось уже протягом року. До того ж, у фірмових торгових точках вона завжди свіжа. Завдяки цьому ТМ «Наша пекарня» займає лідируючі позиції у виготовленні та збуті хлібобулочних виробів на Лубенщині. А слава про «хліб від Ляшка» рознеслася уже далеко за межі нашого краю.

Детальніше ...

Данина пам’яті і шани

veteran1Народ існує доти, доки жива його історія , поки жива пам’ять нащадків.
А пам’ятати тих, хто творив історію держави, хто боронив її волю, хто віддав власне життя за свободу – то є справа свята.
                І в ці травневі дні ми вшановуємо пам’ять про загиблих заради життя прийдешніх поколінь . У ці дні ми вшановуємо героїчних воїнів визволителів, котрі винесли на своїх плечах увесь тягар тієї страшної другої світової війни. Рідіють ряди сивочолих ветеранів Великої Вітчизняної та як і кожного року ми вітаємо їх із великим святом Перемоги над фашизмом, перемоги добра над злом.

Детальніше ...
Підписатися на цей канал RSS

З давніх часів випічка хліба на Україні вважалася абсолютно особливою, почесною і відповідальною справою. Вважалося, що професію пекаря може опанувати лише людина з чистою душею і добрим серцем, яке завжди відкрито людям.  

Детальніше »

Зв'язатися з Нами

"Наша пекарня" - краща пекарня в регіоні, ми знаходимося в  м. Лубни,  вул. П. Лубенського,47.

  • тел.: +38 05361 77579
  • e-mail: JLIB_HTML_CLOAKING

TwitterFacebookYouTubeGoogle+