Данина пам’яті і шани - ТМ Наша пекарня
  • русский
  • украинский
Закрити
Ваше ім я
Контактний телефон
Зручний час дзвінка
Введіть код з картинки

Данина пам’яті і шани

veteran1Народ існує доти, доки жива його історія , поки жива пам’ять нащадків.
А пам’ятати тих, хто творив історію держави, хто боронив її волю, хто віддав власне життя за свободу – то є справа свята.
                І в ці травневі дні ми вшановуємо пам’ять про загиблих заради життя прийдешніх поколінь . У ці дні ми вшановуємо героїчних воїнів визволителів, котрі винесли на своїх плечах увесь тягар тієї страшної другої світової війни. Рідіють ряди сивочолих ветеранів Великої Вітчизняної та як і кожного року ми вітаємо їх із великим святом Перемоги над фашизмом, перемоги добра над злом.

                Цього року на передодні 9 Травня у мікрорайоні №5 поздоровили  ветеранів Великої Вітчизняної війни вдома актив мікрорайону та члени ветеранської ради. З власної ініціативи долучився до цієї благородної справи і приватний підприємець Руслан Ляшко. Він від усього серця вітав ветеранів, вручивши продуктові набори, вітальні листівки та настінні календарі «Нашої пекарні». Порадував стареньких Руслан Ляшко і смачними, запашними пасками, адже цьогорічний Великодній тиждень збігається зі святом Дня Перемоги.
                Для кожного ветерана Руслан Ляшко знайшов добре слово, згадав і власного діда, у долі якого та страшна війна лишила свій болісний слід. Довго не відпускали старенькі нашу вітальну делегацію. Вдалося й сфотографуватися зі старшим сержантом піхотинцем Петром Кириловичем Кундіренком, котрий пройшов воєнними дорогами з 1942р. по 1945р. у складі veteran2Воронезького, 4-го Українського, Білоруського та 1-го Прибалтійського фронтів. Поспілкувалася та сфотографувалася з гостями і сержант Восьмої Гвардійської змішаної авіаційної дивізії  40-го полку Неоніла Петрівна Баженова, котра воювала також з 1942р. по 1945р.
                Усім ветеранам практично уже за дев’яносто років. Вони вразливі, слабкі здоров’ям та найбільша радість для них – це наша увага і повага. Отож, вклонімося іще раз їх ратному подвигу, бо ніхто не забутий і ніщо немає бути забутим.

 

Детальніше в цій категорії:« ПЕРША ЛАСТІВКАВід центра до окраїн »
вгору

З давніх часів випічка хліба на Україні вважалася абсолютно особливою, почесною і відповідальною справою. Вважалося, що професію пекаря може опанувати лише людина з чистою душею і добрим серцем, яке завжди відкрито людям.  

Детальніше »

Зв'язатися з Нами

"Наша пекарня" - краща пекарня в регіоні, ми знаходимося в  м. Лубни,  вул. П. Лубенського,47.

  • тел.: +38 05361 77579
  • e-mail: JLIB_HTML_CLOAKING

TwitterFacebookYouTubeGoogle+