ПЕРША ЛАСТІВКА - ТМ Наша пекарня
  • русский
  • украинский
Закрити
Ваше ім я
Контактний телефон
Зручний час дзвінка
Введіть код з картинки

ПЕРША ЛАСТІВКА

nasha pekarnya-zasulieТоргова марка «Наша пекарня» розширює мережу торгових павільйонів «Свіжий хліб». Це дозволяє підприємству  утримувати ціни на хлібобулочну продукцію ось уже протягом року. До того ж, у фірмових торгових точках вона завжди свіжа. Завдяки цьому ТМ «Наша пекарня» займає лідируючі позиції у виготовленні та збуті хлібобулочних виробів на Лубенщині. А слава про «хліб від Ляшка» рознеслася уже далеко за межі нашого краю.

У переддень першотравня та Великодніх свят Руслан Віталійович порадував жителів Засулля ще однією новинкою. Тут на зупинці завод ЗБК відкрився перший у районі торговий павільйон «Свіжий хліб», який за переконанням приватного підприємця є лише першою ластівкою у цій справі.

На відкриття торгової точки зібралося чимало жителів довколишніх п’ятиповерхівок. Приїхали і керівники району – голова райдержадміністрації Віктор Алєксєєнко та голова районної ради Олексій Дядечко. Вони теж були раді, що торгова марка «Наша пекарня» іде до споживачів населених пунктів Лубенщини.
Віктор Миколайович наголосив, що  районна влада разом з Засульською сільською радою розробила програму відродження села. Її складовою є будівництво таких чудових зупинок на території Засулля. Адже поряд з павільйоном «Свіжий хліб» закріплено територію. Облаштування торгових точок на зупинках Засулля продовжуватиметься. І як заявив Віктор Алєксєєнко незабаром з’явиться такий же павільйон – м’ясний ще на одній зупинці на території сільської ради.
Таким чином Руслан Ляшко не лише встановив павільйон, а й став першопрохідцем у районі з розширення мережі суто лубенської торгової марки «Наша пекарня». Він обладнав сучасну автобусну зупинку. За висловами жителів довколишніх будинків стара, бетонна, що тут стояла не лише морально застаріла, а й була місцем для викидання сміття, завжди обшарпаною, засміченою. Нинішня зупинка радує око новими формами, свіжопофарбована, територія довкола благоустроєна, є урна для сміття. До того ж засульчанам не потрібно відтепер купувати хлібобулочні вироби у місті і везти їх в Засулля. До послуг жителів цілий торговий павільйон з широким вибором свіжої, смачної хлібобулочної продукції, який працює до самого вечора.
Голова районної ради Олексій Дядечко нагадав, що до свят прийнято дарувати подарунки. Один з них – нововідкритий павільйон ТМ «Наша пекарня» у Засуллі. Він сприятиме покращенню забезпечення засульчан хлібобулочною продукцією. Недарма ж районна влада постійно працює над втіленням у життя політики Президента України Віктора Януковича.
Теплими словами вітала прихід підприємця Руслана Ляшка на територію Засульської сільської ради  виконуюча обов’язки сільського голови секретар  Засульської сільської ради Ольга Киба.
Після чого в урочистій обстановці керівники району перерізати символічну стрічку і стали першими покупцями хлібобулочних виробів у торговому павільйоні «Свіжий хліб». Люди теж із задоволенням купували свіжу запашну продукцію торгової марки «Наша пекарня». Ось і Галині Маслюк, яка понад 40 років проживає в селі дуже сподобалася нова торгова точка. Її радує те, що продукція в ній буде дещо дешевшою за ціною. «Для пенсіонерів, - сказала вона, - це дуже важливо».
Приватний підприємець Руслан Ляшко запевнив, що хлібобулочні вироби будуть завозитися сюди 2-3 рази на день, а тому будуть завжди свіжими і якісними. Крім того відкриття павільйону дозволило створити ще три робочі місця – продавців і одне – на виробничих потужностях підприємства для випуску продукції. Таким чином цими святковими днями ТМ «Наша пекарня» радувала засульчан не лише хлібом та різними виробами з тіста, а й Великодніми пасками, які, як відомо, є кращими у області.
Таким чином перша ластівка ТМ «Наша пекарня» - павільйон «Свіжий хліб» є провісником справжнього весняного пробудження Лубенщини до покращення життя уже в найближчому майбутньому.

Фотографії  Відео

Детальніше в цій категорії:Данина пам’яті і шани »
вгору

З давніх часів випічка хліба на Україні вважалася абсолютно особливою, почесною і відповідальною справою. Вважалося, що професію пекаря може опанувати лише людина з чистою душею і добрим серцем, яке завжди відкрито людям.  

Детальніше »

Зв'язатися з Нами

"Наша пекарня" - краща пекарня в регіоні, ми знаходимося в  м. Лубни,  вул. П. Лубенського,47.

  • тел.: +38 05361 77579
  • e-mail: JLIB_HTML_CLOAKING

TwitterFacebookYouTubeGoogle+