«ПОЛТАВСЬКА МАРКА» У ЛУБЕНСЬКИХ ВИРОБНИКІВ - ТМ Наша пекарня
  • русский
  • украинский
Закрити
Ваше ім я
Контактний телефон
Зручний час дзвінка
Введіть код з картинки

«ПОЛТАВСЬКА МАРКА» У ЛУБЕНСЬКИХ ВИРОБНИКІВ

poltavska marka 0Конкурс якості продукції (товарів) виробників Полтавської області «Полтавська марка» існує вже понад 10 років і є символом найвищого визнання на Полтавщині. Він проводиться з метою об’єднання зусиль, спрямованих на поліпшення якості та конкурентоспроможності продукції товаровиробників Полтавщини, стимулювання підприємств, які виготовляють конкурентоспроможну продукцію та досягли успіхів у освоєнні ринку, а також приділяють велику увагу впровадженню сучасних методів управління якістю.

Як бачимо, навіть до участі у конкурсі «Полтавська марка» допускаються не всі виробники, а про те, щоб стати лауреатом чи переможцем конкурсу і говорити нічого. Адже для цього потрібно мати продукцію найвищої якості, добре зарекомендувати себе на місцях (саме на рівні районів проводиться перший етап конкурсу). А ще – пройти всі необхідні перевірки якості, отримати відповідні висновки і т.д. Всім цим критеріям відповідає продукція ФОП Ляшко Р.В., добре відомий під торговою маркою «Наша пекарня». Тож за рішенням міської конкурсної комісії  підприємство ТМ “Наша Пекарня” представляло місто Лубни на обласному етапі Конкурсу продукції (товарів) виробників Полтавської області «Полтавська марка» і було переможцем  серед кращих на ньому.

Заключний етап конкурсу проходив у м.Полтава. Слід сказати, що організаторами Конкурсу продукції (товарів) виробників Полтавської області «Полтавська марка» є Полтавська облдержадміністрація, Полтавська торгово-промислова палата  та Державне підприємство «Полтавський регіональний науково-технічний центр стандартизації, метрології та сертифікації».

Директор підприємства Руслан Ляшко  та його дружина Наталія Ляшко особисто представляли продукцію хлібопекарні на  конкурсі у номінації продовольчі товари. Підприємство також взяло участь у виставці-ярмарку «Полтавський ярмарок», який проводила Полтавська торгово-промислова палата у вересні. Серед розмаїття представленої продукції зразки лубенського виробника не лише не загубилися, а й з самого початку привернули до себе увагу членів конкурсної комісії. І не дарма, адже хлібобулочні вироби ТМ “Наша Пекарня”, якими славиться підприємство ФО-П Ляшко Р.В.  говорять самі за себе.

Ми підбили підсумки щорічного конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) виробників «Полтавська марка», - розповіла директор Департаменту економічного розвитку Полтавської ОДА Олена Адамович. – Багато років він проводився лише для товаровиробників Полтави, але в цьому році став обласним і відбувається під патронатом Полтавської облдержадміністрації. Зміна статусу була зроблена з огляду на необхідність підвищити якість і конкурентоспроможність виробників, у зв’язку з виходом на світові ринки». Адже подібні конкурси активізують підприємців, дають поштовх до роботи над рецептурою, покращенням зовнішнього вигляду товарів та розширення їх асортименту.

«Це певний бренд полтавського краю. Цього річ він став обласним. Конкурс відбувався у кілька етапів, і ми вручаємо подяки від міського голови тим, хто брав активну участь у цьому заході», - зазначила секретар Полтавської міської ради Оксана Деркач перед врученням нагород.

У числі переможців, що особливо приємно був і лубенський товаровиробник ФО-П Ляшко Р.В.

Так, Руслан Ляшко отримав диплом переможця конкурсу «Полтавська марка» в номінації продовольчі товари за продукцію хлібобулочні вироби та «Коровай».

Ми поцікавилися у щасливого володаря нагороди, завдяки чому йому вдалося досягти таких успіхів.

«Ми постійно беремо участь у різноманітних конкурсах на визначення якості хлібобулочної продукції, яку виготовляємо, - сказав Руслан Ляшко. – Так, не перший рік поспіль ТМ «Наша пекарня» вважає за справу честі взяли участь у щорічному конкурсі-дегустації «Полтавський Великдень», який ось уже шість років проводить ДП «Полтавастандартметрологія», щоб об’єктивно і неупереджено визначити пасхальні випічки яких хлібопекарів не лише найсмачніші, а й відповідають вимогам за якісними показниками. У цьому році ми підтвердили свій високий рейтинг отримавши за результатами конкурсу «Полтавський Великдень»  Дипломи у номінаціях краще оформлення паски немасового виробництва, краще оформлення паски масового виробництва та краща паска немасового виробництва за смаковими якостями.

Сьогодні ми, - продовжив Руслан Віталійович. – Активно розвиваємося, впроваджуємо нові види продукції. Ведемо політику доступності цін на хлібобулочну продукцію, залишаючи її незмінною ось уже протягом кількох років. Це стало можливими завдяку підписанню меморандуму між ФО-П Ляшко Р.В. та Полтавською ОДА. Для того, щоб і далі утримувати ціну на хлібобулочні вироби ТМ «Наша пекарня» незмінною, підвищувати їх якість. Нині ми будуємо власний млин. Це дозволить отримувати власне якісне борошно і не залежати від його поставщиків. Удосконалюємо технологію виробництва, розширюємо площі, збільшуємо потужності. Все це дозволяє забезпечувати нашою продукцією не лише жителів Лубенського , а й сусідніх районів, також розширюємо власну торговельну мережу, де покупці завжди можуть придбати свіжі хлібобулочні вироби найвищої якості і до того ж без зайвих накруток, яких не уникнути при роботі з посередниками».

poltavska marka logo
Слід також зазначити, що переможець конкурсу якості продукції (товарів) виробників Полтавської області «Полтавська марка» ФО-П Ляшко Р.В.  має право маркувати свою продукцію символом «Полтавська марка», що свідчить про гарантію відмінної її якості. Тож купуйте лубенське! Хлібобулочні вироби ТМ «Наша пекарня» на сьогодні кращі в області, а може, і в Україні!

 

Олександр МІЩЕНКО
Громадсько-політична газета Лубенщина
№129-130 (14919-14920)  Субота, 19 жовтня 2013 року.

Фотографії

вгору

З давніх часів випічка хліба на Україні вважалася абсолютно особливою, почесною і відповідальною справою. Вважалося, що професію пекаря може опанувати лише людина з чистою душею і добрим серцем, яке завжди відкрито людям.  

Детальніше »

Зв'язатися з Нами

"Наша пекарня" - краща пекарня в регіоні, ми знаходимося в  м. Лубни,  вул. П. Лубенського,47.

  • тел.: +38 05361 77579
  • e-mail: JLIB_HTML_CLOAKING

TwitterFacebookYouTubeGoogle+