Від центра до окраїн - ТМ Наша пекарня
  • русский
  • украинский
Закрити
Ваше ім я
Контактний телефон
Зручний час дзвінка
Введіть код з картинки

Від центра до окраїн

Свіжий хліб Лубни Наша пекарняБізнес, як правило, тяжіє до центру міст, де є велике скупчення людей, а отже, рух грошей. Приватний підприємець Руслан Ляшко знаходить свої переваги у розширенні торгової мережі ТМ«Наша пекарня» і на окраїни, де також живуть люди, а отже, є шанувальники і прихильники хлібобулочної продукції. Нещодавно у мікрорайоні №8  (автомаш), на зупинці громадського транспорту з’явився кіоск «Свіжий хліб». Він відразу змінив на краще цей куточок мікрорайону. Тепер тут не тільки можна купити свіжу хлібобулочну продукцію, а й дочекатись автобуса у комфортних умовах.

На відкриття чергової торгової точки ТМ «Наша пекарня» прибули міський голова Олександр Грицаєнко, перший заступник міського голови Юрій Палига, голова мікрорайону №8 Людмила Волик та спеціаліст по роботі з ОСН мікрорайону №8 Олександр Ковалеров, що свідчило про важливість події не лише для місцевих жителів, а й для міста.

Приватний підприємець Руслан Ляшко запевнив усіх мешканців, яких зібралося тут не один десяток від малечі до людей старшого поколінні, що хлібобулочна продукція у кіоску буде завжди свіжою, завжди у великому асортименті і за дещо нижчими цінами, ніж у інших реалізаторів хлібобулочної продукції. А щоб бажаючі придбати той чи інший виріб робили це свідомо, було організовано дегустацію хлібобулочної продукції, яка є у продажу. Це викликало неабияке захоплення у дітей, та й дорослі смакували різного роду здобою залюбки.

Міський голова Олександр Грицаєнко з приємністю зазначив, що відкриття подібних торгових об’єктів оновлює обличчя міста, сприяє його благоустрою, а крім того, це й наведення порядку та догляд за зупинкою. Тому він закликав місцевих жителів поважати стремління підприємців і берегти зведений об’єкт від різного роду хуліганських проявів.

Голова мікрорайону №8 Людмила Волик теж тільки вітала таке нововведення. Вона дуже любить свій мікрорайон і все, що створюється для блага людей радо підтримує. Це і кілька робочих місць для жителів цього віддаленого куточка міста і його окраса, і благоустрій. Тому прихід Руслана Ляшка у мікрорайон зі своєю продукцією – свято для жителів.

В урочистій обстановці міський голова Олександр Грицаєнко разом з юною мешканкою автомашу та приватним підприємцем Русланом Ляшком перерізали символічну стрічку. Після чого Олександр Петрович – теж прихильник продукції ТМ «Наша пекарня» став першим покупцем торгового павільйону. Також свіжу запашну продукцію ТМ «Наша пекарня» купив спеціаліст про роботі з ОСН мікрорайону №8 Олександр Ковалеров. Перші покупці отримували в подарунок від торгової марки календарі і були дуже задоволені високим рівнем обслуговування. А тому привітали приватного підприємця квітами – ромашками, які мов усміхнені сонечка сяяли на весняному сонці.

Олександр МІЩЕНКО
Громадсько-політична газета Лубенщина
№62 (14852)  Субота, 01 червня 2013 року.

Фотографії  Відео

вгору

З давніх часів випічка хліба на Україні вважалася абсолютно особливою, почесною і відповідальною справою. Вважалося, що професію пекаря може опанувати лише людина з чистою душею і добрим серцем, яке завжди відкрито людям.  

Детальніше »

Зв'язатися з Нами

"Наша пекарня" - краща пекарня в регіоні, ми знаходимося в  м. Лубни,  вул. П. Лубенського,47.

  • тел.: +38 05361 77579
  • e-mail: JLIB_HTML_CLOAKING

TwitterFacebookYouTubeGoogle+