Купити хліб оптом і в роздріб з доставкою Лубни, Хорол, Пирятин, Чорнухи, Миргород - ТМ Наша пекарня
 • русский
 • украинский
Закрити
Ваше ім я
Контактний телефон
Зручний час дзвінка
Введіть код з картинки

Купити хліб оптом і в роздріб з доставкою Лубни, Хорол, Пирятин, Чорнухи, Миргород

Вакансії

Постійний розвиток підприємства ТМ "Наша пекарня" передбачає збільшення штату співробітників. У зв'язку із зростанням виробничих потужностей і розширенням географії обслуговування, ми потребуємо кваліфікованих кадрів. З питань працевлаштування звертайтеся з 8-00 до 17-00 (у робочі дні) у відділ кадрів компанії.
На постійну роботу потрібні:

- На даний момент вільних вакансій немає.

Якщо Ви не маєте досвіду роботи, але зацікавлені працювати у хлібопекарській галузі, звертайтеся, - багато робітничих професій не вимагають спеціальних знань. Для тих, хто вже має досвід, робота з у нас - шанс значно підвищити свій професіоналізм.

Детальніше ...

Контакти

Підприємство ТМ "Наша Пекарня"

Україна, Полтавська область, м. Лубни, вул. П.Лубенского, 47
телефон / факс +38 (05361) 77-579

Магазин "Свіжий хліб" (вул. Червоноармійська, 9)

м. Лубни мікрорайон "Військове містечко" вул. Червоноармійська, 9

Магазин "Свіжий хліб" (Смак)

м.Лубни праворуч від магазину "Смак"

Магазин "Свіжий хліб" (Центральний ринок)

м. Лубни, Територія центрального ринку

Магазин "Свіжий хліб" (пл. Ярмаркова)

м. Лубни, автобусна зупинка пл.Ярмаркова

Магазин "Свіжий хліб" (Київський)

м. Лубни, автобусна зупинка гастроном "Київський"

Магазин "Свіжий хліб" (Веселка)

м.Лубни, автобусна зупинка "Веселка"

Магазин "Свіжий хліб" (вул.Радянська, 131)

м.Лубни, автобусна зупинка "Залізничний вокзал"

Магазин "Свіжий хліб" (вул. Прикордонників, 60)

м.Лубни, мікрорайон "Василенкове поле"

Магазин "Свіжий хліб" (Засулля)

с. Засулля, Лубенського району, автобусна зупинка завод ЗБВ

Детальніше ...

ТМ "Наша пекарня"

Найсмачніший Хліб на Вашому столі - зроблений з душею!

       Хліб від торгової марки «Наша пекарня» - символ домашнього тепла і затишку, на благо якого ми раді служити. Ми щиро віримо – з нашим хлібом Ви отримаєте частку тепла, любові і світла - частку того, що дороге і важливе кожному з нас, адже створюючи хліб, ми вкладаємо в нього тепло і безкінечну доброту наших сердець. Духовна складова – основа нашого хліба.

Торгівельна марка "Наша пекарня" це:

 • десять років успішної роботи в хлібопекарській галузі;
 • більше шістдесяти видів продукції;
 • високоякісна натуральна сировина;
 • найсучасніше пекарське устаткування і технології;
 • мережа фірмових магазинів "Свіжий хліб", що розвивається;
 • досконала система логістики;
 • висококваліфіковані фахівці, що вміють працювати в команді;
 • взаємовигідні партнерські програми.
 • наша пекарня
Детальніше ...

Історія розвитку ТМ "Наша пекарня"

хлебный стол наша пекарня

Свою історію «Наша пекарня» веде з 2003 року. Першою пробою став для бізнесменів формовий хліб, який, втім, виявився лише сходинкою на шляху до успіху. Він прийшов після того як Руслан Віталійович, проаналізувавши ситуацію на ринку, зважився на сміливий крок: орендувати більш просторе приміщення, взяти в кредит сучасне обладнання та змінити технологію приготування хліба.
     Сировина для його виготовлення береться сама якісна, але при цьому споживач від коливань цін на улюблений хліб, булочки і пряники застрахований: ціни на продукцію переглядають раз на рік, по весні. Економити допомагає енергозберігаюче обладнання. Хлібозавод Руслана Ляшко вважається одним з найсучасніших в Україні.
     На окремо взятому підприємстві вдалося створити синтез двох епох: сучасної, повної інновацій, і старовинної, в якій випікали хліб за стародавніми рецептами і з незмінною любов'ю. Пекарі й технологи орієнтуються на класичні схеми випічки з часів царської Росії, а обладнання дозволяє довести процес виготовлення продукції до досконалості.
     У хлібобулочних виробах від ТМ «Наша пекарня» тільки натуральні компоненти. Втім, «хімія» в цьому випадку і не потрібна - 60 видів продукції на прилавках не залежуються. Щоб розмістити весь асортимент на полицях торгових точок, у місті та навколишніх селах створили мережу фірмових магазинів "Свіжий хліб". Між ними весь день курсують автомобілі підприємства, доставляючи свіжі хлібобулочні вироби. Також продукцію «Нашої пекарні» із задоволенням беруть на реалізацію великі супермаркети. Прізвище «Ляшко», за кілька років, встигла перетворитися на бренд - гарантію якості. Вся продукція випускається в строгій відповідності з вимогами ГОСТ а та ДСТУ України.
     У 2010 році Руслан Ляшко та Наталя Малюх були нагороджені в номінації «Кращий сімейний бізнес в хлібопекарській галузі» на Полтавщині.
     Підприємство взяло «під крильце» дітей соціально-реабілітаційного центру «Надія», щоранку на столі сиріт свіжий хліб і булочки. Окрім фінансової допомоги Руслан і Наталія, разом з дітьми посадили новий сад на території центру. Також хлібопекарі беруть участь у соціальних проектах, таких як «Дитяче літо», в рамках якого функціонує оздоровчий табір для дітей з незаможних сімей. Бере участь ТМ «Наша пекарня» і в «Комплексну програму підтримки державної політики щодо охорони дитинства в Україні« Партнерство в ім'я порятунку дітей », що відзначено сертифікатом, який знайшов своє місце на етикетці продукції пекарні.
     На досягнутому ТМ «Наша пекарня» зупинятися, не має наміру. У найближчому майбутньому Руслан Віталійович планує відкрити кондитерський цех, встановити тунельну піч і ... відкрити власну млин, щоб уже напевно заручитися якісним борошном.
     Не топтатися на місці, йти вперед і працювати з любов'ю - це девіз бізнесмена.
    - Спочатку, коли я планував побудувати підприємство, то головною моєю задачею було творити добро і приносити користь людям завдяки своїй діяльності, - говорить Руслан Ляшко. Його «філософія хліба», невід'ємною частиною якого є любов і повагу до оточуючих людей, себе повністю виправдовує. Позитивний настрій і віра у власні сили - запорука того, що бізнес буде процвітати і розвиватися, а жителі Лубен - завжди мати на столі запашний хліб, зроблений з душею.

Детальніше ...
Підписатися на цей канал RSS

З давніх часів випічка хліба на Україні вважалася абсолютно особливою, почесною і відповідальною справою. Вважалося, що професію пекаря може опанувати лише людина з чистою душею і добрим серцем, яке завжди відкрито людям.  

Детальніше »

Зв'язатися з Нами

"Наша пекарня" - краща пекарня в регіоні, ми знаходимося в  м. Лубни,  вул. П. Лубенського,47.

 • тел.: +38 05361 77579
 • e-mail: JLIB_HTML_CLOAKING

TwitterFacebookYouTubeGoogle+