Соціальна відповідальність - ТМ Наша пекарня
  • русский
  • украинский
Закрити
Ваше ім я
Контактний телефон
Зручний час дзвінка
Введіть код з картинки

Воїни світла, Воїни добра...

Цьогорічні травневі свята стали для України особливо хвилюючими і знаковими. Адже святкуючи 70-річчя Перемоги над нацизмом, наша багатостраждальна країна кривавиться від нової війни, потерпає від агресора, від зрад. Гинуть невинні люди, гинуть її кращі сини – наші захисники. А захисникам своєї землі завжди буде честь і шана.

Lyshko BajenovaВійна тоді

Далекого 1941 р. Друга світова війна застала Неонілу Баженову у м. Воронеж, куди 18-річна дівчина, уродженка Глобинщини, поїхала працювати на авіаційний завод.

Детальніше ...

Соціальна відповідальність

Приймаючи рішення про реалізацію соціальної відповідальності компанії, ми зіткнулися з питанням про вибір формату участі у вирішенні суспільних проблем. Адже від того, наскільки обдуманим і вірним буде дане рішення, залежить успіх усіх починань. Варто відзначити, що вибір дуже широкий. Йдеться навіть не про нескінченній кількості ідей для докладання своїх зусиль, а про основоположні підходах до реалізації корпоративної соціальної відповідальності.

Детальніше ...

Зелені легені міста

                Цьогорічна весняна толока у мікрорайоні №5 завершилася висадження декоративних і фруктових дерев у дворі будинку №103 по вулиці Радянській. Саджанці липи, горобини, сливи та яблуні придбав для мікрорайону приватний підприємець Руслан Ляшко – власник мережі магазинів «Наша пекарня».

Детальніше ...

З давніх часів випічка хліба на Україні вважалася абсолютно особливою, почесною і відповідальною справою. Вважалося, що професію пекаря може опанувати лише людина з чистою душею і добрим серцем, яке завжди відкрито людям.  

Детальніше »

Зв'язатися з Нами

"Наша пекарня" - краща пекарня в регіоні, ми знаходимося в  м. Лубни,  вул. П. Лубенського,47.

  • тел.: +38 05361 77579
  • e-mail: JLIB_HTML_CLOAKING

TwitterFacebookYouTubeGoogle+