Ми в пресі - ТМ Наша пекарня
  • русский
  • украинский
Закрити
Ваше ім я
Контактний телефон
Зручний час дзвінка
Введіть код з картинки

УСПІШНИЙ, ТУРБОТЛИВИЙ, НАДІЙНИЙ ПІДПРИЄМЕЦЬ МІСТА

У Лубнах не так багато виробничих фірм, та ще таких, що створені приватними підприємцями з нуля. Найвідоміші – це як правило –  створені і розбудовані за часів колишнього Союзу підприємства, що були приватизовані новими власниками і успішно розвалені ними, або діють на грані закриття. Адже поступово канули у вічність всі, так звані, відкриті акціонерні товариства. Їм на зміну прийшли приватні підприємства.

Тим почесніша і унікальніша у цьому випадку роль проекту ТМ «Наша пекарня» приватного підприємця Руслана Ляшка. Його Руслан Віталійович створив власними силами буквально з фундаменту. Не кожен відважиться на таку справу. Адже для багатьох підприємців кредитний зашморг став смертельним. А Руслан Ляшко завдяки своїй цілеспрямованості, вірі у можливість започаткування власної справи, упевненості у своїх силах та бажанні працювати зміг подолати не лише обставини, а й скласти конкуренцію на ринку хлібобулочної продукції великим підприємствам області.

«Як це вдалося молодій людині?» – запитаєте ви. Відповіді слід шукати у біографії нинішнього власника найвідомішого лубенського бренду «Наша пекарня».

Руслан Ляшко власник найвідомішого лубенського бренду «Наша пекарня»1975 рік. Для людей, які жили спортом, він запам’ятався перемогами збірних Радянського Союзу у різних видах спорту, для тих, хто цікавився політикою – подіями у житті держави. Для родини військовослужбовців Віталія Івановича та Віри Луківни Ляшків цей рік пам’ятний перш за все народженням сина Руслана, який виросте майбутньою гордістью для батьків. У свідоцтві про народження якого значиться м.Лєгніца республіки Польща, де тоді проживала сім’я. Втім, родина скоро повернулася в Україну і тисячолітнє місто Лубни над тихоплинною Сулою стало для Руслана Ляшка рідним. Тут він навчався у середній школі №6. Вже тоді у шкільні роки, юнак захоплювався кулінарною справою. Коли батьки були на службі, на кухні їхнього помешкання Руслан експериментував з борошном та цукром, іншими інгредієнтами, намагаючись створити кондитерські ласощі. Не завжди все виходило. Іноді фантазія заводила юного експериментатора у неправильному напрямку. Але це не розчаровувало у пошуку і намаганні винайти неперевершені рецепти та пріємно дивувати батьків.

Детальніше ...

Не опускаючи рук

Колектив ТМ Наша пекарняРеаліі сьогодення так стрімко вносять корективи в наше життя, що інколи не просто й оговтатись після макро - і мікроекономічних стрибків, після примх ціновоі політики, після ударів по бюджету краіни у цей нелегкий час. Сучасний рівень інфляціі за останній рік привів до того, що потерпають крах промислові гіганти краіни, і що вже говорити про приватні підприємства малого і середнього бізнесу, про підтримку якого так часто говорять державні мужі в Украіні. Лубни не стали виключенням. Підприємці нашого міста з усіх сил намагаються втриматися на плаву, вистояти в конкурентній боротьбі на ринку товарів і послуг. А це не просто, адже споживчий кошик украінця дуже збіднів. Та є такі види товарів без яких людині просто необійтися і це стосується харчовоі промисловості. Що вже говорити про якісь ласощі, коли зараз мають бути доступними продукти харчування найнеобхідніші, а для пересічного громадянина і найдоступніші. Звісно, найперше — це хліб, бо “ Хліб усьому голова” і це не просто народна мудрість, хліб дійсно є основним продуктом харчування в житті людини.

Детальніше ...

Хліб всьому голова

      У Лубнах мабуть немає такої людини, яка не знала би про торгову марку «Наша пекарня» а тим більше не куштувала хлібобулочної продукції цього підприємства. І недарма. Адже саме ТМ «Наша пекарня» є лідером на ринку хлібобулочних виробів нашого міста. Молодий завзятий керівник приватний підприємець Руслан Ляшко не лише створив свою справу, став успішним бізнесменом та завоював ринки збуту продукції не лише у Лубнах, а й Лубенському та сусідніх районах. У його робочому кабінеті на видному місці – робота Аліни Гончарової-Цівінської виготовлена рідкісним способом валяння вовни. Образ українки з намистом, птицями в рукавах, яка стоїть на врожайній землі, оточена соняшниками і калиною, колоссям і небом, під ногами якої багатство водного світу – такий символ, ніби оберіг, втілення національного духу тут присутня недарма. Адже Руслан Віталійович – людина, яка вважає, що тільки на національних традиціях можна бути успішним у житті і бізнесі.
Руслан Ляшко та Максим Білан      Розвиток виробництва неможливий без впровадження нових видів продукції. А тому подруж”я Руслана та Наталія Ляшко постійно перебувають у пошуках нових рецептів. Для цього нещодавно вони їздили до Тернопільської області, відвідував хлібопекарні, де вишукували тамтешні новинки. Привезли деякі рецепти, нову закваску на темні сорти хліба, щоб поліпшити якість продукції, яка і так перебуває на високому рівні. Але хочеться не відставати від часу і йти з часом в ногу, тому такі поїздки дуже потрібні.
      Виробництво розпочинається з того, що поставщики привозять сировину – борошно, дріжджі, сіль, повидло, різні начинки для булочок. Вся ця продукція поступає на склад, де проходить перевірку. На підприємстві є своя акредетована лабораторія, де перевіряють якісні показники сировини. І тільки потім надають її у виробництво.

Детальніше ...

Не хлібом єдиним

«Хліб – усьому голова» - говорить народне прислів’я, і вчувається у цьому серйозне, поважне ставлення нашого народу до хліба. Хліб у народі завжди берегли, цінували, ставилися, як до святині. Серед домашніх оберегів найпочесніше місце посідав хліб. Наша паляниця має круглу форму – символ життєдайного Сонця.

nasha-pekarnia-lohvitsa-1У християнстві хліб символізує тіло Ісуса Христа. Під час останньої вечері з учнями він узяв хліб, розламавши його, дав кожному та сказав: «Це тіло Моє, яке за вас віддається. Це чиніть на спомин про Мене».
Жодного свята, жоден обряд не обходився без святогохліба. Коли народжувалася дитина, провідували її з хлібом, під час весілля батьки благословляли молодих хлібом, в останню путь проводжали людину – на віко домовина клали хліб.  У кожній українській хаті на столі завжди під рушником лежав хліб, як символ гостинності. Гостя пригощали і, скуштувавши хліба-солі, він уже не мав морального права заподіяти господарям якесь зло.

Детальніше ...

Хлібна магія

З давніх часів випічка хліба на Україні вважалася абсолютно особливою, почесною і відповідальною справою. Вважалося, що професією пекаря може опанувати тільки людина з чистою душею і добрим серцем, яке завжди відкрито людям. А смачному хлібу, що з'явився на світ з рук талановитого майстра, приписувалися магічні, цілющі властивості. Жителі міста Лубни Полтавської області до традицій ставляться трепетно ​​і з любов'ю. Не дивно, що продукція ТМ «Наша пекарня» користується у них заслуженим повагою і ніколи не залежується на полицях.

Детальніше ...

Філософія хліба

Той факт, що випічка хліба - ритуал майже магічний і несе певний психотерапевтичний ефект, керівник ТМ «Наша пекарня» Руслан Ляшко визнає і підтверджує: коли на його підприємство в Лубнах Полтавської області приїжджають гості, то, як зачаровані надовго завмирають на оглядовому майданчику в цеху , спостерігаючи за подіями і вдихаючи чудовий запах, знайомий з дитинства. У хлібобулочних виробів, які міцно завоювали любов земляків, є ще один секрет - високопрофесійний колектив. Кожен працівник «Нашої пекарні» має бути ще й морально чистою людиною, і тоді «священнодійство» у печі буде успішним. Потреба творити благі справи - «у крові» і у засновників цього бізнесу - Руслана Ляшко, та його дружини Наталії Малюх, які своїм прикладом підтверджують, що «не хлібом єдиним» живе людина.

Детальніше ...

Великодні паски ТМ «НАША ПЕКАРНЯ» - пишні, смачні і гарні

Яке свято Великодня, світлого Христового воскресіння без головного символу – Великодньої паски? Колись кожна господиня пекла свою паску і від того наскільки пишною та смачною вона була, судили про ту чи іншу жінку. Змінилися часи, та і нині Великодня паска є символом свята у кожній родині. А тому  кожне хлібопекарське підприємство вважає справою честі взяти участь у щорічному конкурсі-дегустації «Полтавський Великдень», який ось уже шостий рік поспіль проводиться ДП «Полтавастандартметрологія», щоб об’єктивно і неупереджено визначити, пасхальні випічки яких хлібопекарів не лише найсмачніші, а й відповідають вимогам за якісними показниками.

Детальніше ...

Свіжий хліб з пекарні до столу

    vp-0 Мікрорайон №7, до якого входить Василенкове поле, густонаселений, а проте досить віддалений від центру міста. Звісно, тут існує своя торгова мережа, але спеціалізованого магазину з продажу хлібобулочних виробів тут не було. На звернення жителів мікрорайону до депутата міської ради Юрія Палиги відгукнувся знаний у нашому місті підприємець, власник торгової марки «Наша пекарня» Руслан Ляшко. У короткий термін він спорудив у мальовничому куточку поблизу зупинки громадського транспорту торгову точку «Свіжий хліб», благоустроїв це місце, надав йому сучасного європейського вигляду. Нині його не впізнати. Там, де раніше подекуди валялось сміття, тепер акуратна бруківка, лавочки, фірмовий магазин зі смачною і поживною продукцією.

Детальніше ...

ТМ «НАША ПЕКАРНЯ» - зручно, смачно і красиво

s37-3Для багатьох мешканців Лубен і гостей тисячолітнього міста ТМ «Наша пекарня» давно  стала цілком впізнаваним, а головне – улюбленим  брендом. Нині торгова марка працює над посиленням свого позитивного іміджу, йдучи назустріч споживачам. Так, не лише у центрі міста, а й у віддалених мікрорайонах відкриваються її торговельні точки. Ось і 1 травня поблизу магазину «Київський» по вул. Радянській між будинками №37 та 39 відбулося відкриття торгового павільйону «Свіжий хліб».

Детальніше ...

Тепер тут смачно пахне хліб, а раніше пахло бойовим порохом

У січні 2009 року в Лубнах почала випуск готової хлібобулочної продукції Торгової марки “Наша пекарня”, яку відкрив місцевий енергійний підприємець Руслан Ляшко. Свого часу після навчання у Черкаському пожежно-технічному училищі він служив лейтенантом в органах внутрішніх справ. З 2000 року Руслан став приватним підприємцем і розпочав власну справу з продажу хліба та хлібобулочних виробів. Незабаром у нього з’явилася міні-пекарня в Лубнах, на якій випускалося 10 видів продукції - більше не дозволяла площа того орендованого приміщення. Маючи великий досвід підприємницької діяльності, Руслан Ляшко продовжує вдосконалювати свої знання, навчаючись на факультеті економіки Національного Київського університету технологій та дизайну за спеціальністю - економіка підприємства.

Детальніше ...

З давніх часів випічка хліба на Україні вважалася абсолютно особливою, почесною і відповідальною справою. Вважалося, що професію пекаря може опанувати лише людина з чистою душею і добрим серцем, яке завжди відкрито людям.  

Детальніше »

Зв'язатися з Нами

"Наша пекарня" - краща пекарня в регіоні, ми знаходимося в  м. Лубни,  вул. П. Лубенського,47.

  • тел.: +38 05361 77579
  • e-mail: JLIB_HTML_CLOAKING

TwitterFacebookYouTubeGoogle+