Не опускаючи рук - ТМ Наша пекарня
 • русский
 • украинский
Закрыть
Ваше имя
Контактный телефон
Удобное время звонка
Введите код с картинки

Не опускаючи рук

  Колектив ТМ Наша пекарняРеаліі сьогодення так стрімко вносять корективи в наше життя, що інколи не просто й оговтатись після макро - і мікроекономічних стрибків, після примх ціновоі політики, після ударів по бюджету краіни у цей нелегкий час. Сучасний рівень інфляціі за останній рік привів до того, що потерпають крах промислові гіганти краіни, і що вже говорити про приватні підприємства малого і середнього бізнесу, про підтримку якого так часто говорять державні мужі в Украіні. Лубни не стали виключенням. Підприємці нашого міста з усіх сил намагаються втриматися на плаву, вистояти в конкурентній боротьбі на ринку товарів і послуг. А це не просто, адже споживчий кошик украінця дуже збіднів. Та є такі види товарів без яких людині просто необійтися і це стосується харчовоі промисловості. Що вже говорити про якісь ласощі, коли зараз мають бути доступними продукти харчування найнеобхідніші, а для пересічного громадянина і найдоступніші. Звісно, найперше — це хліб, бо “ Хліб усьому голова” і це не просто народна мудрість, хліб дійсно є основним продуктом харчування в житті людини.

  То як же працюється хлібопекарям Лубенщини? Мабуть як і іншим не просто. Одним із сильних є підприємство, що зарекомендувало себе стрімким підйомом і стабільністю за півтора десятка років на ринку харчовоі промисловості. Так, читач уже здогадався — це підприємство торгівельної марки “ Наша пекарня”, власниками якого є працьовите, молоде, й уже відоме в хлібопекарській галузі подружжя Руслан і Наталія Ляшко. Перша спроба — випуск формового хліба стала лише початковою сходинкою на шляху до успіху. Аналіз ситуаціі на споживчому ринку дав поштовх для підприємців — початківців у 2005 році арендувати нове приміщення, оснастити його за рахунок кредитних коштів сучасним обладнанням та змінити технологію приготування хліба. І хоча на підприємстві використовується тільки дорога сировина високоі якості, що відповідає Державним стандартам Украіни, але при цьому споживач застрахований від значних цінових коливань на хлібобулочні вироби і має можливість придбати продукцію за найнищими цінами на Полтавщині. Економити дозволяє сучасне енергозберігаюче обладнання. На цьому підприємстві вдало поєднується синтез двох епох : сучасноі, сповненоі інноваційних технологій та епохи зародження хлібопекарського виробництва в Украіні. Пекарі і кваліфіковані технологи орієнтуються на класичні схеми випічки з використанням стародавніх рецептів.Отянова Лариса Ивановна - начальник производства ТМ "Наша пекарня"Хлібобулочні вироби підприємства торгівельної марки “ Наша пекарня” містять тільки натуральні компоненти. Про турботу щодо здоров”я споживача свідчить і факт щомісячного відбору зразків продукціі безпосередньо на виробництві та направлення іх у Всеукраінський державний науково — виробничий центр стандартизаціі і метрологіі, сертифікаціі і захисту прав споживачів у м.Полтава. На хлібопекарні також є своя акредетована лабораторія де щодня випробовують кожну партію продукції. Понад шістдесят видів хлібобулочних виробів ( а це доволі широкий асортимент) та доступні ціни є гарантом того, що продукція користується попитом у споживача. Бренд “ Наша пекарня” - гарантія якості, адже вироби регулярно постачаються не тільки в торгівельну мережу магазинів “Свіжий хліб”, а й у крупні супермаркети Полтавщини. “ Та головне, - як говорить Руслан Ляшко - те, що духовна складова є основою нашого хліба”.
  Девіз приватного підприємця Руслана Ляшка — нестояти на місці, рухатися вперед і працювати з любов”ю.
  Це правда. Іще будучи початківцем у цій галузі, плануючи будівництво підприємства, головним завданням для мене було — творити добро і приносити користь людям. Моя життева філософія містить основну складову — любов та повагу до ближнього.
  Зазначу, що це життєве кредо з християнським підгрунтям є запорукою подальшого розвитку вашого бізнесу, а лубенці завжди матимуть на своєму столі смачний запашний хліб, виготовлений з душею. Ваша діяльність помітна, та чи маєте час та можливість що до участі в соціальних проектах.
  Так, я є членом правління Полтавської обласної благодійної організації “Спілка Самаритян” з початку її створення, приймаю активну участь в створені громадського руху “Партнерство за ради спасіння дітей”, який є єдиною в Україні комплексною програмою виявлення дітей що знаходяться в тяжких сімейних обставинах та потрибують допомоги. Підприємством надається теріторія для розміщення пункту комплектування гумонітарної допомоги тимчасово переміщеному населеню з Донецької та Луганської областей за програмою ”UKR-1502 Зимова допомога”, що надана за сприяння міністерства іноземних справ Німетчини. Нашим підприємством були встановлені паркові лавочки, урни та зроблено мощення тротуарною плиткою біля них в дитячому парку ім. Донченка. Також ми співпрацюємо з громадськими організаціями нашого міста такими як: Союз жінок-трудівниць “За майбутне дітей України”, “Лубенською міською організацією ветеранів”, “Братерство козацького звичаю”, “Перша Лубенська сотня самооборони “Спас”, благодійним фондом “Добробут м.Лубни”, “Союз Чорнобиль України”, МГО ”Євроклуб Лубни”, благодійним фондом “Правопорядок”, благодійним фондом “Ветеран”, “Фондом безпеки життєдіяльності” та надаємо допомогу за зверненнями громодян міста. На підприємстві за зверненнями учбових закладів проводяться безкоштовні екскурсії з дегустацією продукції.
  Певно маєте плани на майбутнє, бачите нові перспективи подальшого розвитку, не дивлячись на складні реаліі сьогодення?
  Звісно, маючи суттєвий досвід у хлібопекарській галузі і не дивлячись на те, що в Украіні іде війна плани будуємо і розвиватись хочемо. Та це не тільки розширення виробництва, створення нових робочих місць, а головне — праця для людей. Та все ж таки прикро, що працюючи напротязі 15 років у цій сфері наше підприємство зіткнулося і з бюрократичною тяганиною.
  То невже підприємство ТМ “ Наша пекарня” має якісь проблеми ?
  Так, є невелика проблема, яка може привести до закриття фірменної торгівельноі мережі підприємства “Свіжий хліб”. Доволі широка мережа наших торгівельних павільйонів розміщена на землях Лубенськоі міськоі ради за договорами оренди землі. Ми вчасно сплачуємо податки до місцевого бюджету. Та при перевірці Лубенська міськрайонна прокуратура за їх баченням знайшла помилку в оформленні міською радою договорів оренди землі, маючи намір у судовому порядку визнати договори недійсними та в наслідку зупинити роботу торгівельноі мережі підприємства у нашому місті, що приведе й до часткової зупинки роботи і підприємства ТМ“Наша пекарня”.Свежий хлеб магазин
  Чи є якісь шляхи розумного вирішення даної проблеми? Невже вона така глобальна в масштабах Лубен?
  Питання вирішити можна. Як керівник я звернувся у міську раду з проханням надати дозвіл на виготовлення технічноі документаціі з землеустрою за діючими договорами оренди та особистих строкових серветутів. Такі питання виносяться на розгляд відповідних депутатських комісій. А тому від рішення депутатського корпусу залежить подальша доля підприємства і зрозуміло ж доля десятків людей, які працюють на підприємстві. Адже для багатьох — це основний заробіток, а отже і джерело утримання власних сімей.
  Кому ж це вигідно?
  На даний час складно дати відповідь на це питання, але з часом буде все зрозуміло. Та на сьогоднішній день ця проблема торкнулася тільки нашого підприємства, на черзі можуть бути і інші підприємці, що мають у власності торгівельні павільйони або кіоски в межах міста.
  Не хочеться закінчувати наш діалог на песимістичній ноті, бо ці дні передують святу Пасхи.
  Згоден і руки я не опускаю. Цим питанням буде займатись досвідчена група юристів, а отже віриться, що проблему буде вирішено в рамках чинного законодавства. Сподіваюся також на розуміння та підтримку місцевоі влади і мешканців нашого міста. Тому прошу споживачів продукціі ТМ” Наша пекарня” надати письмові пропозиціі чи зауваження щодо даного питання і загалом до роботи підприємства та торгівельних павільйонів. Будуть цінними й підтримка та побажання. А відгуки можна залишити або в торгівельних павільйонах “ Свіжий хліб”, або надіслати за адресою: 37501 м.Лубни, вул. П. Лубенського, 47.
  А чим порадує лубенців і гостей міста ТМ “ Наша пекарня” до Великодня?
  Ми готуємо в широкому асортименті пасхальну продукцію, яка відповідатиме і показникам високоі якості, і запитам споживача.
  Ну а як щодо ціни?
  Ціна буде доступна тому, що маємо запас сировини, заготовлений іще до стрімкого здорожчання. Користуючись нагодою, хочу також привітати мешканців Посульського краю та гостей нашого міста з наступаючим святом Великодня, побажати здоров”я, миру, злагоди. А також хочу висловити щиру подяку працелюбному колективу підприємства ТМ “Наша пекарня” за старанний труд на благо Лубенщини.

  Микола КОНОНЕНКО
  Громадсько-політична газета Лубенщина
  №38-39 (15139-15140)  Субота, 4 квітня 2015 року.

  Наверх

  С давних времен выпечка хлеба на Украине считалась совершенно особым, почетным и ответственным делом. Считалось, что профессией хлебопека может овладеть только человек с чистой душой и добрым сердцем, которое всегда открыто людям.  

  Подробнее »

  Связаться с Нами

  "Наша пекарня" - лучшая пекарня в регионе, мы находимся  в  г. Лубны,  ул. П. Лубенского,47.

  • тел.: +38 05361 77579
  • e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

  TwitterFacebookYouTubeGoogle+