Хліб всьому голова - ТМ Наша пекарня
  • русский
  • украинский
Закрыть
Ваше имя
Контактный телефон
Удобное время звонка
Введите код с картинки

Хліб всьому голова

          У Лубнах мабуть немає такої людини, яка не знала би про торгову марку «Наша пекарня» а тим більше не куштувала хлібобулочної продукції цього підприємства. І недарма. Адже саме ТМ «Наша пекарня» є лідером на ринку хлібобулочних виробів нашого міста. Молодий завзятий керівник приватний підприємець Руслан Ляшко не лише створив свою справу, став успішним бізнесменом та завоював ринки збуту продукції не лише у Лубнах, а й Лубенському та сусідніх районах. У його робочому кабінеті на видному місці – робота Аліни Гончарової-Цівінської виготовлена рідкісним способом валяння вовни. Образ українки з намистом, птицями в рукавах, яка стоїть на врожайній землі, оточена соняшниками і калиною, колоссям і небом, під ногами якої багатство водного світу – такий символ, ніби оберіг, втілення національного духу тут присутня недарма. Адже Руслан Віталійович – людина, яка вважає, що тільки на національних традиціях можна бути успішним у житті і бізнесі.
    Руслан Ляшко та Максим Білан      Розвиток виробництва неможливий без впровадження нових видів продукції. А тому подруж”я Руслана та Наталія Ляшко постійно перебувають у пошуках нових рецептів. Для цього нещодавно вони їздили до Тернопільської області, відвідував хлібопекарні, де вишукували тамтешні новинки. Привезли деякі рецепти, нову закваску на темні сорти хліба, щоб поліпшити якість продукції, яка і так перебуває на високому рівні. Але хочеться не відставати від часу і йти з часом в ногу, тому такі поїздки дуже потрібні.
          Виробництво розпочинається з того, що поставщики привозять сировину – борошно, дріжджі, сіль, повидло, різні начинки для булочок. Вся ця продукція поступає на склад, де проходить перевірку. На підприємстві є своя акредетована лабораторія, де перевіряють якісні показники сировини. І тільки потім надають її у виробництво.


          Все борошно просіюється через спеціальні сита, обладнані магнітними уловлювачі, які вилучають з нього сторонні речі, які випадково можуть потрапити. Окрім того, борошно збагачується киснем до нього додається вода і замішується опара. Опара – це дуже рідке тісто. Вона знаходиться в чанах, і вистоюється по 6-8 години, переброджує. Потім туди знов додається борошно, інші інгредієнти, згідно рецептури. Замішується тісто. Воно відстоюється підходить протягом 2 годин, готується для виробництва хлібобулочних виробів. Потім поступає на підйомник, перекидається на тісторозподільник розподіляється, проходить попередню розтойку, де з тістових заготовок вибивається вуглекислий газ. Далі – обминка. Такий процес, як при вимішуванні руками. Проходить він близько 9 хвилин і після цього потрапляє на формувальний агрегат, де задається форма. Вона може бути кругла, продовгувата. Вручну її підправляють, для того, щоб продукція після випікання мала товарний вигляд. Вкладаються заготовки на листи і після цього на вагонетці завозяться в кімнату кінцевої розтойки, де протягом години тісто піднімається, набуває своєї сили, росте до того вигляду, який повинен бути.
          Розтоєчну кімнату доставляють заготовки, які потім укладають на робот-укладальник. Він автоматично подає у печі продукцію для випікання. Здобну продукцію і формовий хліб укладають на вагонетки іншої форми і випікають в ротаційних печах . Випічка відбувається за рахунок передачі тепла повітрям. Тобто воно нагрівається у теплообмінниках і гарячим повітрям обдуваються тістові заготовки.
          У подових печах, де тепло передається за рахунок нагрівання каменю, тістові заготовки викладаються безпосередньо на камінь і випікаються на ньому, як на черені.
    -Маємо широкий асортимент продукції, який постійно змінюється, тому що хочемо розширити її перелік на будь-якого вибагливого споживача, - говорить завідуюча виробництвом Лариса Отянова. - Хто полюбляє здобні вироби, може вибрати до смаку різноманітні булочки, пиріжки, слойки і т.д. Хто полюбляє хліб виготовлений зі змішаних сортів житньо-пшеничного борошна з вищого, першого сорту теж не залишиться обійденим. Працюємо над вагою. Для невеликої сім’ї потрібні невеликі буханці, є хлібини і по 800 г, 1 кг. Працюємо над покращенням якості продукції, всієї пропозиції, яка є. Постійно цікавимося думкою споживачів, яку враховуємо. Для цього є менеджерська група, яка постійно працює в цьому напрямку.
         "Наша пекарня" пакувальниця Альона Нагорна і водій Станіслав Гапченко Останні вироби – це хліб білоруський з картопляним пюре, заварний хліб, вони дуже смачні. Обидва вже є у торговій мережі. Тому рекомендую всім покупцям скуштувати ці новинки. Також випікаємо хліб «Динамо» з картопляним пюре, але з борошна вищого ґатунку. Воно покращує структуру м’якушки, продовжує строк зберігання.
    Здобні вироби представлені булочкою «Маківка», яка має нову цікаву форму. У ній є достатня кількість макової начинки. Покупець дуже її любить. Почали працювати з виробами з творогом – ватрушки, пиріжки. Також виготовляємо котлети та сосиски в тісті, зразок тих, які колись були в шкільних їдальнях.
          На підприємстві діє лабораторія, яку тестувала «Полтавастандартметрологія». Для її роботи закупили необхідне обладнання. Тепер згідно нормативних документів тут перевіряють якість сировини, яка поступає на виробництво, борошна та готової продукції. Ці роботи виконують інженер-технолог та молодий спеціаліст, здібний, відповідальний технолог Аня Савлук, яка закінчила Київський харчовий інститут. Перевіряється вологість, кислотність, пористість як опари, закваски тіста, так і готових виробів. Лише потім продукцію відправляють в магазини. Таким чином перевіряється кожна партія, кожна випічка. Недарма ж є замовлення з постачання хлібобулочних виробів і на Полтаву, Кременчук, але багато залежить від додаткової вартості перевезень. Тому лубенська продукція ніколи не буде там основною. Вона слугуватиме тільки для розширення асортименту. Адже одна і та ж продукція приїдається. На підприємстві це розуміють і коли той чи інший вид продукції менше купують, його знімають з виробництва і вводять новий.
    На підприємстві постійно проводяться екскурсії для учнів шкіл міста. Ось і цього разу прийшли учні 9 класу спеціалізованої школи №6. Вони провели анкетування для наукової роботи МАН, яке складалося з 19 запитань. Опитуванням охопили близько 100 осіб різних вікових категорій від 16 до 60 років. На його основі зробили діаграми, а потім результати роботи, будуть запропоновані для виробництва. Юні дослідники сподіваються, що їх робота стане у пригоді фахівцям. Чи знають про новинки. Діти також мають змогу виготовити власні вироби з тіста, які вкладають на окремий лист і після випічки забирають додому – показати батькам, що вони зробили власними руками.
    Величезну увагу на підприємстві ТМ «Наша пекарня» приділяють застосуванню енергозберігаючих технологій. Це енергозберігаючі світлодіодні лампочки, завдяки чому вдалося скоротити використання електроенергії на освітлення на 40%. Встановили конденсаторну установку для компенсації реактивної електроенергії, що дало змогу зекономити на силових установках електродвигунів – електроенергії на 15%. Встановили автоматичні вимикачі для нічного освітлення. Якщо тільки світліє на вулиці світло вимикається автоматично. Тому вдень воно не горить. Все це має значення для справжнього господаря.
    -Нині працюємо для переобладнання кімнат гігієни, - говорить Руслан Ляшко. - Встановлюємо автоматичні рукомийники, де натисканням кнопки вода вмикається на 30 секунд і вимикається автоматично. Це дозволяє регулювати її споживання. Пробуємо економити, придбавши змішувачі води на сенсорах. Тобто руки підставив – вода потекла, прибрав – закрилась. Це унеможливлює зайві витрати. Встановили нові бачки для унітазів. Вони менших форм, які зменшують витрати води на змивання. Тобто якщо у звичайному режимі використовуємо 14-16 літрів, то з цими бачками – від 5 до 8, майже уполовину.
    Тобто тут постійно слідкують за новинками, які з’являються у світі і впроваджують їх у виробництво.сш №6 на екскурсії "Наша пекарня" Лариса Отянова      Ще є одна програма, програма майбутнього. Це встановлення екоблоку, в який заводяться всі димоходи з печей на виробництві і через єдину трубу і з неї виходять гази згорання з температурою що неперевищує 40 градусів. Нині цей показник сягає 115-125 градусів. Тобто є можливість відбирати тепло, яке викидається у повітря, і використовувати його для нагріву води для душових кімнат, в тому числі й для опалення приміщень, а також для їх охолодження спеціальною установкою, яка перетворює тепло у охолоджене повітря. Це – у літній час. Недарма у Європі пекарні розміщують у житлових масивах, тому що енергії, яка виділяється для випікання хліба, вистачає, щоб опалити 4 п’ятиповерхові будівлі. Вигода очевидна. Але на данний час у нас такої можливості немає. Хоча цей проект і дорого коштує, ми прагнемо його втілити у життя. Уже приїздили спеціалісти, робили розрахунки. Це преблизно 2 млн. грн. з умовою, що проект окупиться через п’ять років.На данний час у підприємства відсутні такі кошти , але якщо державою будуть розроблені відповідні законопроекти “Про підтримку та фінансування в сфері енергозберігаючих технологій” і всі виробники будуть поставлені державою в однакові умови, ми будемо перші, хто втілить цей енергозберігаючий проект у життя, - переконаний Руслан Ляшко.

                  Громадсько-політична газета “Лубенщина”, №149-150, 27 грудня 2014 року.

    Другие материалы в этой категории:« Не хлебом единым Не опускаючи рук »
    Наверх

    С давних времен выпечка хлеба на Украине считалась совершенно особым, почетным и ответственным делом. Считалось, что профессией хлебопека может овладеть только человек с чистой душой и добрым сердцем, которое всегда открыто людям.  

    Подробнее »

    Связаться с Нами

    "Наша пекарня" - лучшая пекарня в регионе, мы находимся  в  г. Лубны,  ул. П. Лубенского,47.

    • тел.: +38 05361 77579
    • e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

    TwitterFacebookYouTubeGoogle+