УСПІШНИЙ, ТУРБОТЛИВИЙ, НАДІЙНИЙ ПІДПРИЄМЕЦЬ МІСТА - ТМ Наша пекарня
 • русский
 • украинский
Закрыть
Ваше имя
Контактный телефон
Удобное время звонка
Введите код с картинки

УСПІШНИЙ, ТУРБОТЛИВИЙ, НАДІЙНИЙ ПІДПРИЄМЕЦЬ МІСТА

  У Лубнах не так багато виробничих фірм, та ще таких, що створені приватними підприємцями з нуля. Найвідоміші – це як правило –  створені і розбудовані за часів колишнього Союзу підприємства, що були приватизовані новими власниками і успішно розвалені ними, або діють на грані закриття. Адже поступово канули у вічність всі, так звані, відкриті акціонерні товариства. Їм на зміну прийшли приватні підприємства.

  Тим почесніша і унікальніша у цьому випадку роль проекту ТМ «Наша пекарня» приватного підприємця Руслана Ляшка. Його Руслан Віталійович створив власними силами буквально з фундаменту. Не кожен відважиться на таку справу. Адже для багатьох підприємців кредитний зашморг став смертельним. А Руслан Ляшко завдяки своїй цілеспрямованості, вірі у можливість започаткування власної справи, упевненості у своїх силах та бажанні працювати зміг подолати не лише обставини, а й скласти конкуренцію на ринку хлібобулочної продукції великим підприємствам області.

  «Як це вдалося молодій людині?» – запитаєте ви. Відповіді слід шукати у біографії нинішнього власника найвідомішого лубенського бренду «Наша пекарня».

  Руслан Ляшко власник найвідомішого лубенського бренду «Наша пекарня»1975 рік. Для людей, які жили спортом, він запам’ятався перемогами збірних Радянського Союзу у різних видах спорту, для тих, хто цікавився політикою – подіями у житті держави. Для родини військовослужбовців Віталія Івановича та Віри Луківни Ляшків цей рік пам’ятний перш за все народженням сина Руслана, який виросте майбутньою гордістью для батьків. У свідоцтві про народження якого значиться м.Лєгніца республіки Польща, де тоді проживала сім’я. Втім, родина скоро повернулася в Україну і тисячолітнє місто Лубни над тихоплинною Сулою стало для Руслана Ляшка рідним. Тут він навчався у середній школі №6. Вже тоді у шкільні роки, юнак захоплювався кулінарною справою. Коли батьки були на службі, на кухні їхнього помешкання Руслан експериментував з борошном та цукром, іншими інгредієнтами, намагаючись створити кондитерські ласощі. Не завжди все виходило. Іноді фантазія заводила юного експериментатора у неправильному напрямку. Але це не розчаровувало у пошуку і намаганні винайти неперевершені рецепти та пріємно дивувати батьків.

  У 1986 році в країні сталася аварія на Чорнобильській АЕС. Одним із перших ліквідаторів наслідків був батько Руслана, військовий медик. Мати в той час працювала радіотелеграфістом у пожежній частині, забезпечуючи безперебійний зв’язок пожежної частини Лубен  і безпеку міста. Мабуть тоді запала в душу Руслана Ляшка романтична професія рятувальника. Але до неї випускник школи освоїв професію слюсаря авторемонтника, яку здобув у ПТУ-13. Потім вступив до Черкаського пожежно-технічного училища МВС України, після закінчення якого служив лейтенантом в органах внутрішніх справ України на посаді начальника караулу пожежної частини. Та згодом, коли романтичне почуття минуло, круто змінив своє життя і розпочав свою діяльність у приватних структурах, не пов’язаних з попередньою роботою. Рік працював начальником відділу комерційної діяльності ПТФ «Горизонт», яка займалася  виробництвом столярних виробів. Згодом – заступником директора з торгівлі будівельними матеріалами ПДЖКФ «Благоустрій» (м. Канів). А з 1998 року – заступник директора по збуту продукції ВКФ «Зоря». Так здобувався бізнесовий та виробничий досвід.

  У 2000 році Руслан Ляшко переїхав жити до рідних Лубен і став приватним підприємцем. До сьогодні пам’ятає свою першу торгівлю. Спочатку продав за день 40 буханців хліба. Поступово бізнес розростався. Було дуже важко. Йому стала допомагати дружина. Ризикнув і придбав у кредит новий транспорт для постачання хлібобулочних виробів у магазини, найняв на роботу людей. До 2003 року це став справжній сімейний бізнес. Він продавав біля 3 тисяч одиниць хлібобулочної продукції в день, організував сім робочих місць і мав у своєму парку вже сім автомобілів.

  Роки становлення промайнули як одна мить. І через п’ять років Руслан Віталійович уже відкрив власну хлібопекарню по вул. Київській, 2. Відтоді у багатьох торгових точках з’являється хліб від Руслана Ляшка. Прізвище підприємця стає своєрідним знаком якості, брендом.

  Ідея налагодити власне виробництво хлібобулочної продукції була не простою але успішною справою. Виробництво починалося з оренди на території старого заводу приміщення площею 160 квадратних метрів. Розробили проект, отримали всі дозвільні документи. За грошима на купівлю обладнання звернулися до банку, де отримали кредит. Завдяки цьому купили недороге, але нове обладнання, яке встановили і прийняли в експлуатацію та розпочали випуск пшеничного формового хліба. Це був єдиний вид продукції, який  випускали самі. Але цей хліб був найвищої якості. Тому з’явилася необхідність зробити продукцію підприємства впізнаваною. Так з’явився бренд - торгова марка «Наша пекарня». Наступним кроком була  розбудова мережі фірмових магазинів ТМ «Наша пекарня» під назвою «Свіжий хліб». Вони прикрасили як центральну частину міста, так і віддалені його куточки. Особливо доречними ці торгові точки стали на зупинках громадського транспорту. Таким чином підприємець подбав не лише про комерційну вигоду, а й про благоустрій зупинок у віддалених мікрорайонах міста на вул. Київській, мікрорайоні «Василенкове поле». Окремі кіоски «Свіжого хліба» з’явилися і на території району в с.Засулля, інших населених пунктах. Вони користуються неаби якою популярністю. А все тому, що продукція підприєємства ТМ «Наша пекарня» незмінно високої якості і має доступну ціну.

  Руслан Ляшко з дружиною Наталією та донькою Аліною  У 2009 році Руслан Ляшко відкрив сучасну хлібопекарню в Лубнах по вул. Петра Лубенського, 47. На сьогодні це підприємство має найсучасніше обладнання для випікання хліба та хлібобулочних виробів в Україні. Варто лише побувати в цеху, щоб пересвідчитися, що це справді так. Продукцію тут випікають у ротаційних та подових печах. Вони є гордістю підприємства. Адже подових печей такого технологічного рівня в Україні не так багато. А в Полтавській області донедавна вона була взагалі єдиною. Виробництва Турції, принцип роботи цієї печі взятий з досвіду наших предків і модернізований під сучасні вимоги. На гладко відполіровані кам’яні плити за допомогою автоматики подаються тістові заготовки, які випікаються до готовності і перетворюються на запашний подовий хліб високої якості.

  Слід зауважити, що з 2007 року Руслан Ляшко є членом Ради підприємців міста. А з 2008 року – член правління Полтавської обласної благодійної організації «Спілка самаритян». Про цей бік його діяльності можна говорити окремо. Адже піклування про дітей з непростими долями  стало життєвою потребою. Руслан Віталійович частий гість у приміщенні дитячого соціально-реабілітаційного центру «Надія» у Лубнах. Він надає постійну системну допомогу, постачаючи щодня хлібобулочні вироби для харчування дітей. Отже, він незримо присутній тут щодня. А крім того на свята Руслан Ляшко завжди приїздить сюди з подарунками для дітлахів. У планах підприємця допомогти у розширенні цього реабілітаційного закладу для дітей до 65 місць. Адже Руслан Віталійович на власні очі бачить необхідність цієї установи у нашому місті.

  Головною характеристикою Руслана Ляшка є постійне бажання вчитися, пізнавати щось нове у будь-якій сфері життєдіяльності. Тому у 2011р. він закінчив  Національний Київський університет технологій та дизайну за спеціальністю «управління підприємством». Постійно перебуває у пошуку нових рецептів хлібобулочних виробів. Для цього мандрує Україною. Останнім часом побував у ряді західних областей, звідки привіз нові рецептури, нові види закваски на темні сорти хліба. Це дозволить вдосконалити смакові якості хлібобулочних виробів, що і без того мають чудовий смак.

  Є інші проекти, які будуть доповнювати основний бізнес. Це, наприклад, виготовлення борошна для власних потреб. Адже уже зараз підприємство закуповує у товаровиробників – сільськогосподарських підприємств зерно пшениці нового урожаю, з тим, щоб забезпечити себе сировиною для виготовлення хлібобулочних виробів по нижчій ціні. Лишки борошна можна буде продавати під торговою маркою «Наш млин». Відкриття цього підприємства планується на осінь нинішнього року. У планах також відкриття кондитерського цеху з виробництва тортів та печива.

  Велику увагу приватний підприємець Руслан Ляшко надає енергозберігаючим технологіям. Поважають та шанують Руслана Ляшка його працівники, адже дружний, згуртований колектив хлібопекарні живе як єдиний організм. Люди добре працюють, уміють організувати своє дозвілля тай у свята не залишають без уваги керівника, бо він уважна, стійка, цілеспрямована людина. Бо з ним надійно і впевнено ідти по життю завдяки наполегливості та незламності характеру. Руслан Віталійович не стоїть на місці. Він у постійному пошуці, зміснює життєві позиції, постійно рухаючись в перед. І підтвердженням цьому є його така багата трудова біографія. Він росте не тільки фахово, а і як знавець своєї хлібопекарської галузі, як керівник, управлінець. Адже уміє працювати з людьми.

              Знають Руслана Ляшка у нашому краї також як мецената, благодійника, бо вже не один рік працює з міськрайонною громадською організацією “Спілка жінок трудівниць за майбутнє дітей України” в плані допомоги багато дітним родинам, дітям з особливими потребами. Не стоіть осторонь різних творчих заходів, що проводяться Лубенським літератуним об’єднанням ім.О.Донченка, бо багатогранна душа Руслана Віталійовича завжди прагне духовної їжі, бо він тяготіє до творчості, цікавиться історією рідного краю. А тому зацікавлений у культурному розвитку своєї малої Батьківщини.

              Та мабуть не було б такого успіху в житті у цього чоловіка, якби поряд із ним не було його вірної спутниці, надійного помічника і партнера по бізнесу, чарівної, сильної дружини Наталії Петрівни. На своїх тендітних жіночих плечах вона тримає фінансово-облікову частину багатофунціональної роботи підприємства, запроваджує нові види продукції, вносить цікаві і доцільні пропозиції, що до ведення та удосконалення виробничих процесів. Кохана і любляча дружина, мама і друг є надійним тилом родини, біля якої гуртуються їхні діти та батьки Руслана та Наталії.

              У тісному колі сім’ї  Руслан Ляшко уважний і турботлевий син, ласкавий і коханий чоловік, чудовий батько, який живе інтересами своїх дітей. Тому до нього тянуться люди, тому так легко зав’язуються тісні партнерські зв’язки, тому такі широкі життєві горизонти цієї людини. А молодий вік дозволяє Руслану Віталійовичу будувати нові перспективні плани на майбутнє. Віреться, що плани ці будуть успішно втілені в життя, бо до чого б не торкалась рука цієї людини, все набуває житьтєвої сили та приносить користь людям.

   

  Олександр МІЩЕНКО

  Громадсько-політична газета Лубенщина

  № 62-63 (15163-15164) Субота, 13 червня 2015 року

   

  Другие материалы в этой категории:« Не опускаючи рук
  Наверх

  С давних времен выпечка хлеба на Украине считалась совершенно особым, почетным и ответственным делом. Считалось, что профессией хлебопека может овладеть только человек с чистой душой и добрым сердцем, которое всегда открыто людям.  

  Подробнее »

  Связаться с Нами

  "Наша пекарня" - лучшая пекарня в регионе, мы находимся  в  г. Лубны,  ул. П. Лубенского,47.

  • тел.: +38 05361 77579
  • e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

  TwitterFacebookYouTubeGoogle+